E36D201HPN822TDB7N
CAP ALUM 8200UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201HPN822TDB7N
E36D201HPN822TDB7N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201HPN822TDB7N, 8200 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Screw Terminals paket tipinde chassis mount olarak tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Polar yapıda olup -10%, +50% toleransa sahiptir. Güç kaynakları, DC-DC converterler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V