E36D201HPN722TCE3N
CAP ALUM 7200UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201HPN722TCE3N
E36D201HPN722TCE3N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201HPN722TCE3N, 7200 µF kapasitans ve 200V rated voltaj özellikleri ile alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can kasa tipi ile screw terminal bağlantısı sunar ve chassis mount olarak tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir, 85°C'de 2000 saat lifetime garantisi verir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre ve enerji depolama devreleri gibi elektronik sistemlerde kullanılmaya uygundur. ±50% tolerans ile +50% ve -%10 aralığında üretilmiştir. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 7200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V