E36D201HPN472TDA5N
CAP ALUM 4700UF 200V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D201HPN472TDA5N
E36D201HPN472TDA5N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201HPN472TDA5N, 4700 µF kapasitans ve 200V rated voltage özelliklerine sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür belirtir. Radial, can tipinde paketleme ile sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde kullanılmaktadır. -10%, +50% tolerans aralığında üretilmiştir. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V