E36D201HPN392MC79U
CAP ALUM 3900UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201HPN392MC79U
E36D201HPN392MC79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201HPN392MC79U, 3900µF kapasitansı ve 200V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount şekilde videli terminal bağlantı ile sabitlenir. ±20% tolerans ve 37.4mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Yüksek frekansda 8.61A, düşük frekansda 6.15A ripple akım kapasitesi, endüstriyel ve bilimsel ekipmanlar için uygun bir tercihdir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 37.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.61 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V