E36D201HPN392MC79M
CAP ALUM 3900UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201HPN392MC79M
E36D201HPN392MC79M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D201HPN392MC79M alüminyum elektrolitik kondansatörü, 3900 µF kapasitans ve 200V nominal voltaj ile tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminal bağlantı şekli sunar. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, 120 Hz'de 6.15 A ve 3 kHz'de 8.61 A ripple akımı tolerans gösterir. ESR değeri 120 Hz'de 37.4 mOhm'dur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömre sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ürün halihazırda üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 37.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.61 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V