E36D201HPN342TDA5M
CAP ALUM 3400UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201HPN342TDA5M
E36D201HPN342TDA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201HPN342TDA5M, 3400 µF kapasitansı ve 200V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount montajı destekleyen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat lifetime garantili tasarımıyla genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Radial, Can paket tipi ile sunulan bu ürün, polarize tipinde olup -10%, +50% tolerans değerine sahiptir. Ürün mevcut üretimden kaldırılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 3400 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V