E36D201HPN332MC67U
CAP ALUM 3300UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201HPN332MC67U
E36D201HPN332MC67U Hakkında
United Chemi-Con E36D201HPN332MC67U, 3300µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) özellikleri barındırır. 44.8mOhm ESR değeri ile enerji gücü uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 44.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.378 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.27 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V