E36D201HPN222TDE3U
CAP ALUM 2200UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201HPN222TDE3U
E36D201HPN222TDE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201HPN222TDE3U, 2200 µF kapasitans değerine sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile genel amaçlı endüstriyel ve elektronik cihazlarda kullanılır. Radial can paketlemesi ile yüksek voltaj uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve kontrol devrelerinde stabilizasyon ve filtreleme işlemi görmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V