E36D201HPN222MC54M
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D201HPN222MC54M
E36D201HPN222MC54M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201HPN222MC54M, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilime sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisini sunar. 120Hz'de 67mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. Yüksek frekansta 5.67A (3kHz), düşük frekansta 4.05A (120Hz) ripple akımı kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırılması gereklidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 67mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.67 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V