E36D201HPN123MDB7U
CAP ALUM 12000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201HPN123MDB7U
E36D201HPN123MDB7U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201HPN123MDB7U, 12000µF kapasitansa ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 14.5mOhm @ 120Hz ESR değerine sahiptir. 120Hz'de 14.55A ve 3kHz'de 20.37A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlanır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konverterler ve filtreleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.37 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V