E36D201HPC153MDE3U
CAP ALUM 15000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201HPC153MDE3U
E36D201HPC153MDE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201HPC153MDE3U, 15000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilime sahip bu bileşen, chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile sağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 120 Hz'de 12.1 mOhm ESR değeri ile güç uygulamalarında düşük empedans sağlar. 3 kHz'de 24.906 A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.906 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.79 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V