E36D201HLC103MCD0U
CAP ALUM 10000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201HLC103MCD0U
E36D201HLC103MCD0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201HLC103MCD0U, 10000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajla tasarlanan bu komponent, ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü (85°C'de) sağlar. Şasi montajlı tasarımla birlikte vida terminali (screw terminals) kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjinin depolanması gereken sistemlerde kullanılır. Radial can yapısı ile kompakt kurulum sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V