E36D201CPN742TEE3U
CAP ALUM 7400UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201CPN742TEE
E36D201CPN742TEE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201CPN742TEE3U, 7400 µF kapasitanslı ve 200V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can kasa tasarımı ile screw terminal bağlantıları bulunmaktadır. Chassis mount montaj tipinde olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömüre sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponen, -10% / +50% toleransı ile üretilmiştir. Yüksek kapasitans değeri sayesinde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 7400 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V