E36D201CPN123TEM9M
CAP ALUM 12000UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D201CPN123TEM9M
E36D201CPN123TEM9M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D201CPN123TEM9M, 12000 µF kapasitans değerine ve 200V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketinde vidalı terminaller (screw terminals) ile sağlanan bu komponent, chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışan cihazlarda kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bu polar kondansatörün toleransı -10% ile +50% arasındadır. Parça obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V