E36D161MLS123TDB7U
CAP ALUM 12000UF 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D161MLS123TDB7U
E36D161MLS123TDB7U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D161MLS123TDB7U, 12000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V anma gerilimi ile güç kaynakları, invertörler, endüstriyel elektrik sistemleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, can tipinde vida terminal bağlantısı ile şasi montajı sağlanır. -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığında, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile tasarlanmıştır. ±10/-50% tolerans aralığına sahiptir. Polar yapısı nedecek yönlü bağlantı gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 160 V