E36D161MLS123TDB7M
CAP ALUM 12000UF 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D161MLS123TDB7M
E36D161MLS123TDB7M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D161MLS123TDB7M, 12000 µF kapasitansına ve 160 V voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, silindir kasa tasarımı ile vida terminalleri içeren chassis mount tipi bir bileşendir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu polar kondansatör, ±10%/-50% tolerans değeriyle üretilmiştir. Güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve enerji dönüştürme devreleri gibi genel amaçlı elektrik uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. Bileşen şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 160 V