E36D161LPN103TDA5U
CAP ALUM 10000UF 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D161LPN103TDA5U
E36D161LPN103TDA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D161LPN103TDA5U, 10000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160 V rated voltage ile tasarlanmış olan bu komponent, chassis mount tipi vida terminal bağlantısına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garanti eder. Polar elektrolit yapısında üretilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılmaktadır. -10% +50% tolerans aralığında üretilmiş olup aktif statüdedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 160 V