E36D161HPN822MC92C
CAP ALUM 8200UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D161HPN822MC92C
E36D161HPN822MC92C Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D161HPN822MC92C, 8200 µF kapasitansına ve 160V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount türü bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 22.4 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de ve 13.342 A ripple akımı kapasitesi 3 kHz'de çalışma özelliklerini tanımlar. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bileşen, 85°C'de 2000 saatlik ömür öngörüsü sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu polar kondansatör, endüstriyel güç kaynakları, motor kontrolü ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.342 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.53 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V