E36D161HPN272MA79M
CAP ALUM 2700UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D161HPN272MA79M
E36D161HPN272MA79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D161HPN272MA79M, 2700 µF kapasitansı ve 160 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisinde kullanılabilir. 57.4 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de düşük empedans sağlar. 5.964 A ripple current kapasitesi 3 kHz'de ve 4.26 A ripple current kapasitesi 120 Hz'de belirtilmiştir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Bileşen status bakımından obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 57.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.964 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V