E36D161HPN222MA67U
CAP ALUM 2200UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D161HPN222MA67U
E36D161HPN222MA67U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D161HPN222MA67U, 2200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminals ile Chassis Mount tipinde montajlanır. 76.9 mΩ @ 120Hz ESR değerine sahiptir. 3 kHz'de 4.998 A ve 120 Hz'de 3.57 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile endüstriyel ve tüketim elektroniği uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 76.9 mohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.998 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V