E36D161HPN103MD79U
CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D161HPN103MD79U
E36D161HPN103MD79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D161HPN103MD79U, 10000µF kapasitesi ve 160V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajlı, vida terminalleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 21.5mOhm ESR değeri ile 120Hz'de işletilmek üzere tasarlanmıştır. 3kHz'de 15.722A, 120Hz'de 11.23A ripple akımını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Endüstriyel güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.722 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V