E36D161HPN103MD79M
CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D161HPN103MD79M
E36D161HPN103MD79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D161HPN103MD79M, 10000 µF kapasitansına ve 160V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminal bağlantıyla chassis monte edilme özelliğine sahiptir. Maksimum 15.722 A yüksek frekansta (3 kHz) ve 11.23 A düşük frekansta (120 Hz) ripple akımı taşıyabilmektedir. 21.5 mOhm ESR değeri ile 2000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenli şekilde kullanılabilir. ±20% kapasite toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.722 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V