E36D161HLS222MC79U
CAP ALUM 2200UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D161HLS222MC79U
E36D161HLS222MC79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D161HLS222MC79U, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminal bağlantılı şasi montaj türüne sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam ömrüne sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama ve voltaj stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V