E36D161CSN473MEM9U
CAP ALUM 47000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D161CSN473MEM9U
E36D161CSN473MEM9U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D161CSN473MEM9U, 47000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygun olan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Radial, Can tipi kasa ile screw terminalleri sayesinde panel montajı için idealdir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V