E36D160LPN563TC54U
CAP ALUM 56000UF 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D160LPN563TC54U
E36D160LPN563TC54U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D160LPN563TC54U, 56000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile çalışan bu komponentin chassis mount tipi vida terminal (screw terminals) bağlantısı vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında -10%, +50% tolerans sınırlarında güvenilir performans sunar. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik yaşam süresi ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve büyük kapasitans değeri gerektiren alçak voltaj sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 56000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 16 V