E36D160LPN333TA54M
CAP ALUM 33000UF 16V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D160LPN333TA54M
E36D160LPN333TA54M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D160LPN333TA54M, 33000 µF kapasitansı ve 16V rated voltage ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. Radial, Can tipi kasa ile vidalı terminallere sahip bu bileşen, chassis mount uygulamalar için geliştirilmiştir. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırılarak bağlanması gereklidir. ±10%/-50% tolerans aralığında değer toleransı ile sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 16 V