E36D160LPN183TA41U
CAP ALUM 18000UF 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D160LPN183TA41U
E36D160LPN183TA41U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D160LPN183TA41U, 18000 µF kapasitansı ve 16V voltaj ratingine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipinde screw terminal bağlantılarla sağlanır. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 85°C arasında) çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Radial can pakajında tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, otomotiv ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. ±10% ile +50% arasında tolerans aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 16 V