E36D160HPN683MC54U
CAP ALUM 68000UF 20% 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D160HPN683MC54U
E36D160HPN683MC54U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D160HPN683MC54U, 68000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, şasi monte tipi vida terminalleri ile uygulanır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 2000 saat ömür süresine (85°C'de) sahiptir. 17.2mOhm ESR (120Hz'de) ve ±20% tolerans ile karakterize edilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 120Hz'de 6.37A ve 3kHz'de 8.918A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.918 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.37 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V