E36D160HPN643TCA5U
CAP ALUM 64000UF 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D160HPN643TCA5U
E36D160HPN643TCA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D160HPN643TCA5U, 64000 µF kapasitansı ve 16V nominal gerilimi ile bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can yapılı screw terminal bağlantısına sahip chassis mount tipi bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür spesifikasyonuna sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. ±10/-50% tolerans ile tedarik edilmektedir ve aktif durumda bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 64000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 16 V