E36D160HPN125MEM9U
CAP ALUM 1.2F 20% 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D160HPN125MEM9U
E36D160HPN125MEM9U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D160HPN125MEM9U, 1.2 Farad kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile çalışan bu bileşen, chassis mount konfigürasyonunda screw terminals ile takılmaktadır. 3.9mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 2000 saat ömürlü (85°C'de) kondansatör, 3 kHz'de 48.328A ve 120Hz'de 34.52A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1.2 F
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 48.328 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 34.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V