E36D160CPN684TEE3N
CAP ALUM 680000UF 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D160CPN684TEE3N
E36D160CPN684TEE3N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D160CPN684TEE3N, 680000 µF kapasitansa ve 16V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalli radial kasa ile tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bileşen, -10% +50% tolerans ile üretilmektedir. Polar yapısı nedeniyle kutuplu olarak bağlanması gereklidir. Ürün mevcut üretimde olmayan (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 16 V