E36D151LPN562TDA5U
CAP ALUM 5600UF 150V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D151LPN562TDA5U
E36D151LPN562TDA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D151LPN562TDA5U, 5600 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 150V rated voltajında tasarlanan bu komponentin işletim sıcaklığı aralığı -40°C ile 85°C arasındadır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. Screw terminal bağlantı türü ile Chassis Mount montaj yöntemi destekler. ±10% / +50% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için ideal bir seçenektir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları, energy storage ve industrial ekipmanlar gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V