E36D151LPN362TDA5N
CAP ALUM 3600UF 150V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D151LPN362TDA5N
E36D151LPN362TDA5N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D151LPN362TDA5N, 3600 µF kapasitansa ve 150 V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount yapılandırmasında sunulmaktadır. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür karakteristiğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaktadır. Polar tasarımı ve -10%, +50% toleransı ile standart endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 3600 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V