E36D151LPN123TED0N
CAP ALUM 12000UF 150V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D151LPN123TED0N
E36D151LPN123TED0N Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D151LPN123TED0N, 12000 µF kapasitansı ve 150V nominal voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminali (screw terminals) bağlantı şekli ile chassis mount montajına uygundur. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. Polar yapısı ve -10%, +50% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygun bir komponenttir. Parça durumu itibari ile üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V