E36D151HPN842TEE9U
CAP ALUM 8400UF 150V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D151HPN842TEE
E36D151HPN842TEE9U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D151HPN842TEE9U, 8400 µF kapasitanslı 150V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür belirtilen bu komponent, güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolaması ve genel amaçlı AC/DC dönüştürücü uygulamalarında kullanılır. Polar yapısında olan kondansatör, -10% ~ +50% toleransa ve radyal can paketlemesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 8400 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V