E36D101LPN683TEM9N
CAP ALUM 68000UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D101LPN683TEM9N
E36D101LPN683TEM9N Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D101LPN683TEM9N, 68000 µF kapasitansı ve 100V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalleri ile şasi montajı için uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolaması işlevlerinde kullanılan polar kondansatördür. Toleransı -10%, +50% olup, Radial Can paket formatında sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 100 V