E36D101LPN563TEM9M
CAP ALUM 56000UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D101LPN563TEM9M
E36D101LPN563TEM9M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D101LPN563TEM9M, 56000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim için tasarlanmış bu bileşen, chassis mount tipi vida terminalli paketleme ile sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Polarize kondansatör olup -10% ile +50% tolerans özellikleri vardır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ürün üretimden kaldırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 56000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 100 V