E36D101LPN393MDD0M
CAP ALUM 39000UF 20% 100V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D101LPN393MDD0M
E36D101LPN393MDD0M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D101LPN393MDD0M, 39000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile tasarlanmış olup ±20% toleranssa sahiptir. Radial, Can tipi kasa ile screw terminal bağlantı sağlar ve chassis mount montaj için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı endüstriyel devreler için kullanılır. Polarize kondansatör olarak AC uygulamalarında direk kullanılamaz. Bileşen üretimi durdurulmuş olup (obsolete status), yerdeğiştirmeler için uygun alternatifler değerlendirilmelidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 39000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V