E36D101LPN363UEE3M
CAP ALUM 36000UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D101LPN363UEE3M
E36D101LPN363UEE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D101LPN363UEE3M, 36000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, chassis mount tipi vida terminalleri ile montajlanır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Radyal kutulu yapısı, gücü gerekli cihazlarda enerji depolama, güç kaynakları, audio amplifikatörler ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı kullanım için uygundur. Kutup polaritesi vardır ve ±10%/-75% tolerans aralığında üretilmiştir. Ürün üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 36000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 100 V