E36D101LPC243UDA5U
CAP ALUM 24000UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D101LPC243UDA5U
E36D101LPC243UDA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D101LPC243UDA5U, 24000 µF kapasitanslı ve 100V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount uygulamalarına uygun olan bu komponent, geniş kapasitans değeri nedeniyle güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı filtre devreleri gibi yüksek kapasitans gerektiren uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponent, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. Radial can paketlemesi ve polar yapısı ile DC devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 24000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 100 V