E36D101HPN683MED0M
CAP ALUM 68000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D101HPN683MED0M
E36D101HPN683MED0M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D101HPN683MED0M, 68000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için geliştirilmiştir. Radial, Can tipi kasa ile screw terminalleri sayesinde şase montajı için idealdir. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya dayanıklı olan kondansatör, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi sağlar. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, gücü depolamayı gerektiren filtreleme ve yüksek kapasitans uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı sayesinde doğru polarite ile devreye bağlanmalıdır. Mevcut olmayan parça statüsüne sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V