E36D101HPN472MA79M
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E36D101HPN472MA79M
E36D101HPN472MA79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D101HPN472MA79M, 4700µF kapasitansı ve 100V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminali ile chassis mount tipi bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömürlüdür. 28.1mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 4.97A, 3kHz'de 6.958A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 28.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.958 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.97 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V