E36D101HPN333UEM9N
CAP ALUM 33000UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D101HPN333UEM9N
E36D101HPN333UEM9N Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D101HPN333UEM9N, 33000 µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi kasa ile vida terminal bağlantısı sunan bu kondansatör, şasi montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, doğrultucular ve filtreleme devrelerinde kullanıma uygundur. Polar yapısı nedeniyle doğru kutupluluk sağlanması gerekmektedir. ±10%/-75% toleransa sahip bu komponent günümüzde üretimi sonlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 100 V