E36D101HPN333ME92U
CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D101HPN333ME92U
E36D101HPN333ME92U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E36D101HPN333ME92U, 33000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış, ±20% toleransa sahiptir. Vida terminalli kasa paketi ile şasi montajı için uygun olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 9.3mOhm olup, 120Hz'de 14.05A ve 3kHz'de 19.67A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverter devreleri ve düşük frekans filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygun bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.67 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V