E36D101HPN272MA54M
CAP ALUM 2700UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D101HPN272MA54M
E36D101HPN272MA54M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D101HPN272MA54M, 2700µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için uygun olup şasi montajı ile vida terminalleri aracılığıyla bağlanır. ±20% tolerans ve 47.5mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen kondansatör, 2000 saatlik ömrü (85°C'de) ve 3.39A ripple akım kapasitesi ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 47.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.746 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.39 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V