E36D101HPN103MAD0M
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D101HPN103MAD0M
E36D101HPN103MAD0M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D101HPN103MAD0M, 10000µF kapasitansa ve 100V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminal bağlantılı şasiye monte tipi paketlemesi ile gücü yüksek uygulamalarda kullanıma uygundur. ESR değeri 120Hz'de 14.7mOhm olup, ripple akım yeteneği 120Hz'de 8.41A ve 3kHz'de 11.774A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 2000 saat ömrü ile genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Parça durumu obsolete olup, yeni tasarımlarda alternatif bileşen kullanılması önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.774 A @ 3 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V