E36D100VHN863UC79U
CAP ALUM 86000UF 10V SCREW
Seri / Aile Numarası
E36D100VHN863UC79U
E36D100VHN863UC79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E36D100VHN863UC79U, 86000 µF kapasitans değerine ve 10V nominal gerilim ratingine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi kasa ile vida terminalleri kullanarak şasi üzerine sabitlenmesi için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. -10% ile +75% arasında tolerans aralığına sahip olan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yüksek kapasitans değeri sayesinde güç kaynağı devre tasarımlarında ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 86000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 10 V