E32D800LPN472MA67U
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D800LPN472MA67U
E32D800LPN472MA67U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D800LPN472MA67U, 4700 µF kapasitansına ve 80V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli kasa tipine sahip bu bileşen, chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 31.7mOhm ESR değeri ve 120Hz'de 6.51A ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saat ömür (%20 tolerans ile) sunmaktadır. Genel amaçlı yüksek kapasitans filtreleme uygulamalarında tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.9422 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.51 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V