E32D800LPN472MA67M
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D800LPN472MA67M
E32D800LPN472MA67M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D800LPN472MA67M, 4700µF kapasitansı ve 80V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminal bağlantısına sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 31.7mOhm, ripple akım kapasitesi 120Hz'de 6.51A ve 50kHz'de 7.9422A'dir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve dc-dc converter uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir komponenttir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.9422 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.51 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V