E32D800LLN124MEM9M
CAP ALUM 120000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D800LLN124MEM9M
E32D800LLN124MEM9M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D800LLN124MEM9M, 120000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Chassis mount tipi vida terminalleri (screw terminals) ile monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu bileşen, 105°C'de 2000 saatlık yaşam süresine sahiptir. Polar yapısı gereği kutupluluğuna dikkat edilmelidir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, düşük frekans filtreleme ve depolama sistemlerinde kullanılabilir. Not: Bu ürün discontinued (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 120000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V